Liviu | SORELLY-COM SRL

Bijuteria SORELLY Angajează Consilier Vânzări / Vânzătoare

  • Liviu | SORELLY-COM SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Angajam Vanzatoare / Consultant Vanzari Magazin - Bijuteria SORELLY in centrul Bacaului

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care fiecare provocare este tratata cu entuziasm si seriozitate, atunci asteptam CV-ul tau in magazinul Bijuteria SORELLY, Str. Nicolae Balcescu, nr. 1 (langa Luceafarul), Bacau, pe email sau atasat intr-un mesaj.

Ce cautam?

-Seriozitate si punctualitate

-Capacitate de lucru in echipa

-Atitudine pozitiva

-Cunostinte minime/medii in utilizarea calculatorului (Exemplu: Microsoft Word, Excel)

-Dorinta de a invata lucruri noi (exemplu: vanzari in mediul online si gestionarea platformelor de socializare precum Facebook si Instagram)

* experienta in domeniul bijuteriilor constituie un avantaj

Ce responsabilitati vei avea?

-Gestionarea relatiei cu clientii in magazin cat si in mediul online

-Gestionarea stocurilor din magazinul fizic si cel online

-Consilierea clientilor in alegerea unui cadou din aur sau argint

-Comunicarea in permanenta cu managerul si cu alte colege de la diferite locatii pentru a urma o strategie comuna

Ce oferim?

-Un mediu profesional, centralizat pe lucrul in echipa si responsabilitate individuala

-Salariu motivant, insotit de bonusuri

-Siguranta unei companii de familie cu traditie de peste 25 de ani

-Training de la membrii seniori si posibilitatea specializarii in diferite domenii (ecommerce - bijuterii)

-Suport continuu si feedback pe parcursul orelor de lucru

-Posibilitatea de promovare

Cine suntem?

Cu experienta de peste 25 de ani, compania noastra s-a remarcat la nivel national in domeniul bijuteriilor din aur si argint prin calitatea superioara, modele unice, pretul accesibil si permanenta adaptabilitate la noile tendinte.

Te invitam cu drag in echipa noastra dinamica, ale carei valori principale sunt satisfactia clientului, seriozitatea si respectul reciproc in locul de munca!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Liviu | SORELLY-COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Liviu | SORELLY-COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Liviu | SORELLY-COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?