BIOLOG - culturi celulare (part-time)

Candidatul ideal:

  • Absolvent/a de studii superioare de specialitate (Facultatea de Biologie / Biochimie si a masterului in domeniul medical) cu aviz de libera practica;
  • Persoana implicata, autodidacta, cu abilitatea de a asimila si de a invata rapid activitatea dintr-un laborator clinic;
  • Cunosterea normelor igieno-sanitare si securitate in munca intr-un laborator clinic;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel intermediar;
  • Abilitati de operare calculator, MS Office;
  • Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj;
  • Disponibilitate pentru program de lucru part-time dupa amiaza.

Responsabilitati:

  • Manipularea probelor biologice (preluare, diferentiere in functie de matrix, etichetare, recunoasterea probelor neconforme);
  • Realizarea tehnicilor de izolare celulara, culturi celulare, diferentiere celulara, umaratoare celulara, crioconservare;
  • Realizarea tehnicilor de microscopie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SYNEVO ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SYNEVO ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SYNEVO ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?