Brand Ambassador Obsentum Brasov

nespecificat

Candidatul ideal

Pasionat de conceptul luxury sau de parfumerie.
Personalitate deschisa si prietenoasa
Capacitate foarte buna de relationare
Atentie pentru detalii
Spirit de echipa

Descrierea jobului

Consilierea clientilor in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri (JoMalone, Kilian, Ajmal, Amouage, Xerjoff, Montale etc.);
Atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
Promovarea imaginii si specificul de activitate al firmei.

Născut din pasiunea pentru lux și eleganță si elitism, Obsentum este cel mai revolutionar concept de parfumerie de nișă din Romania si deschizator de drumuri pentru piata de luxury, prezent atat in travel retail cat si in piata locala.

Este o lume ultrasenzorială, acolo unde iubitorii de esențe rare pot descoperi note olfactive excepționale si cele mai bune servicii de vanzare.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?