Brand Ambassador Tobacco BUCURESTI

       E timpul sa incepi un nou capitol in viata ta profesionala, in cea mai tare echipa #Clock. Fie ca esti deja experimentat in vanzari, fie ca esti la inceput de drum, noi credem in capacitatea umana de a se dezvolta si a invata.

        Te așteptam sa aplici pentru postul de Brand Ambassador (Hostess) pentru promovarea de produse din categoria Tobacco.

- Aspect fizic placut, profil hostess, inaltime minim 1,65

- Dornici de afirmare, energici

- Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva

- Varsta: minim 18 ani si maxim 28 de ani

- Disponibilitate pentru un program de 5 zile pe saptamana ( MARTI-SAMBATA ), cate 6 ore/zi, program de zi sau de seara, in functie de planificare

- Comunicativi, pozitivi si dornici sa invete mereu

Responsabilitati

- Interactionarea zilnica cu un numar mare de consumatori

- Recomandarea produselor din portofoliul clientului, conform manualului de promovare si a informatiilor primite la training

- Respectarea programului de lucru, conform planificarii primite si a modului de lucru agreat

- Redactarea rapoartelor de activitate

Beneficii

- Pachet salarial avantajos (salariu fix + bonus de performanta, alte beneficii extra-salariale)

- Contract de munca

- Bonuri de masa

- Abonament la clinica privata

- Transport asigurat de catre team leader

- Tinuta asigurata de catre firma

- Training de specialitate si suport in cadrul unei echipe tinere si active

- Mediu de lucru placut

- Posibilitati de promovare in cadrul echipei

Descrierea firmei

Clock is a BTL and shopper marketing agency that delivers tailor made experiences designed to increase sales and brand awareness and seamlessly bring brands closer to people.

Misiune

Clock aims to be recognized as the national leading agency in BTL and shopper marketing services. With stellar experience and focus driven ambition we are committed to reach every time new exemplary results for our clients and to deliver memorable experiences as well as unique moments for the customers in the entire country.

Produse

121 Consultancy Programs Shopper marketing programs Trade shows and caravans Brand activations In-Store activations Corporate & Consumer Events Field Management

60dec6d800e38

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Clock Advertising SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Clock Advertising SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Clock Advertising SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?