Salar net
500 - 1000 EURO / luna

Candidatul ideal

Cine ești
Ești energică, ambițioasă, autodidactă, cu deschidere către nou și ai cunoștințe PC-Office. Ești o persoană morală și cu etică excelentă de lucru.
Îți place să lucrezi în echipă, ești o persoană organizată, cu gandire strategică, analitică și creativă. Ai permis de conducere categoria B, ești dispusă la deplasări ocazionale prin țară și ești oricând gata să-ți sumeți mânecile și să treci la treabă.
Dacă nu ți-e frică de provocări constante și îți place să găsești soluții creative, te așteptăm în echipa noastră.

Descrierea jobului

Ce vei face

- Propune obiectivele, strategia mărcilor și programe operaționale pe termen scurt și pe termen lung, de comun acord cu Managerul de Marketing;
- Anual elaborează, dezvoltă și controlează planul de activitate pentru mărcile de care este responsabilă;
- Inițiază, coordonează și analizează studii de piață pentru mărcile din aria de responsabilitate;
- Analizează dezvoltarea brandurilor în contextul pieței și a unor noi oportunități legate de produs, canale de distributie și consum;
- Urmărește activitatea concurenței și mărcile acestora - pret, activitati de marketing, publicitate și strategie - în vederea asigurării unei poziții superioare pe piata a propriei mărci.
- Identifică oportunități pentru dezvoltarea și lansarea de noi produse;
- Propune, dezvoltă și supune aprobării lansarea de produse noi;
- Implementează lansări de produs în strânsă colaborare cu departamentele implicate în dezvoltarea de produse noi;
- Propune planuri de comunicare în concordanță cu strategia companiei și a brandului;
- Monitorizează și raportează planul de promovare și organizare de evenimente stabilit pentru mărcile desemnate;
- Propune și creează materiale de promovare pentru a influenta decizia de cumpărare, a atrage și fideliza consumatorii.

Ce îți oferim

Salariu atractiv + bonuri + cursuri + bonusuri + echipă faină.
Mai multe detalii despre companie pe site-ul nostru, Google, LinkedIn, Facebook și Youtube.

Descrierea companiei

Cine suntem

Noi suntem Life Art Distribuție, lideri pe piața din România în ce privește tratarea aerului. Avem o experiență de peste 12 ani, unici importatori ai unor braduri premium și suntem într-o creștere continuă – avem o creștere a cifrei de afaceri de peste 60% în ultimii 2 ani.
Avem o viziune spre care mergem conduși de niște valori puternice:

VALORI

Integritate – suntem corecți, sinceri, avem un comportament etic și suntem deschiși. Suntem de încredere și inspirăm încredere.

Excelență – încercăm mereu să depășim așteptările și să performăm pentru clienții noștri.

Unitate – echipa se bazează pe comunicare, toleranță și ajutor, într-un mediu plăcut și pozitiv, dar motivator și axat pe dezvoltare.

Responsabilitate socială – promovăm îmbunătățirea calității vieții și protejarea mediului și conștientizăm oamenii de importanța acestora.

Impact pozitiv – dorim să oferim nu doar simple servicii, ci adevărate experiențe care să aibă un impact pozitiv în viețile clienților noștri

MISIUNE

Oferim românilor soluții și servicii de tratare a aerului și control al umidității la cel mai înalt standard.

VIZIUNE

Vrem să fim sursa cea mai competentă prin care românii să beneficieze de un aer curat, sănătos și proaspăt la ei acasă și la locul de muncă.