Confidential

Broker/a Imobiliare

  • Confidential

Suntem in cautarea unei persoane care sa ne completeze echipa.

Daca crezi ca puterea de convingere, spiritul comepetitiv,

perseverenta si adaptabilitatea se numara printre aptitudinile tale, te asteptam.

Candidatul ideal ar arata cam asa:

- abilitati deosebite de comunicare, putere de convingere

- cunostinte solide de tehnici de vanzare si negociere

- exprimare corecta, fluenta si expresiva in limba romana

- cunoasterea limbii engleze

- studii finalizate sau in curs de finalizare si cunostinte PC

- capacitate de analiza si organizare

- experienta in domeniul imobiliar (buna cunoastere a pietei imobiliare si a legislatiei in domeniu) constituie un avantaj

- responsabilitate si punctualitate

- integritate, seriozitate, perseverenta, ambitie si entuziasm

- dinamism, sociabilitate, imaginatie, optimism, automotivare, fire extrovertita, vesela

- deschidere pentru nou, dorinta de a invata, de a deveni cat mai bun profesionist

- spirit puternic de echipa, prezenta agreabila, tinuta foarte ingrijita.

Descrierea jobului:

- Prospectarea continua a pietei imobiliare in scopul cunoasterii imobilelor propuse de catre proprietari spre tranzactionare (vanzare/inchiriere ), precum si a cererii de servicii din partea clientilor (proprietari, cumparatori, chiriasi, investitori etc.)

- Dezvoltarea portofoliului de clienti

- Contactarea proprietarilor si vizionarea proprietatilor oferite spre tranzactionare (vanzare/inchiriere), in vederea obtinerii de relatii suplimentare despre imobilele ofertate

- Completarea fisei imobilului pentru fiecare imobil ofertat

- Prezentarea ofertei de servicii a companiei si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii

- Cunoasterea si studierea continua a solicitarilor directe ale clientilor companiei.

- Prezentarea ofertelor selectate clientilor interesati, stabilirea relatiilor de colaborare cu acestia si insotirea lor pentru vizitarea imobilelor propuse/solicitate

- Consilierea profesionista a clientilor solicitanti, in privinta proprietatilor prezentate, precum si in negocierea si derularea tranzactiei imobiliare

urmarirea derularii si finalizarii tranzactiilor intermediate de firma noastra.

Locatie - Regie ( Grozavesti ).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?