Broker credite

DACA INDEPLINESTI CERINTELE DE MAI JOS, VEI DEVENI COLEGUL NOSTRU:

- Cunostinte medii de utilizare a calculatorului;
- Atitudine proactiva, persuasiv si perseverent;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat;
- Experienta anterioara minim in 2 banci sau la un broker de credite;

RESPONSABILITATILE TALE VOR FI:

- Diagnosticarea financiara si solutii de creditare pe profilul clientului;

- Managementul dosarelor de credit;

- Negocierea si managementul relatiei cu bancile;

- Managementul portofoliului de clienti.

- Acorzi consiliere si sprijin clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei;

- Gestionarea portofoliului de clienti existenti al companiei;

- Raportezi corect, complet si la timp activitatile desfasurate superiorului direct.

BENEFICIILE TALE:

- Vei beneficia de : contracte banci; departamente suport; sisteme informatice; negociere; experienta;

- Salariu motivant;

- Te provocam si te ajutam sa castigi in functie de obiectivele pe care ti le-ai propus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Casta pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Casta pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Casta locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?