Broker imobiliar/Agent vanzari imobiliare

Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Profilul tau:

  • Vânzător talentat, cu entuziasm pentru imobiliare;
  • Experienta in vanzari 2 ani, sau in segmentul imobiliar 1 an;
  • Abilitatea de a lucra independent, cu implicare 100%;
  • Abilități puternice de comunicare și spirit de echipă;
  • Capacitatea de a interactiona si a indentifica solutiile optime pentru solicitarile clientilor.

Descrierea jobului

Ești un agent de vânzări talentat și ambițios, cu multă pasiune pentru imobiliare? Acum este șansa ta de a deveni parte din echipa NSI Real Estate, indiferent dacă lucrezi într-un sector complet diferit sau ai deja experiență în domeniu.

Descrierea activitatilor si abordarii de business:

  • Consultanta in achiziționarea și vânzarea de bunuri imobiliare;
  • Evaluarea și prezentarea imobilelor;
  • Oferirea de asistență clienților pe tot parcursul procesului de vânzare;
  • Gestionarea proceselor de vânzare și marketing.
Beneficiile pe care le ai in echipa noastra:
  • Un mediu de lucru dinamic si modern;
  • Oportunitatea de a castiga venituri considerabil mai mari decat un job cu salariu fix, direct proportional cu nivelul de implicare si corelat cu rezultatele realizate;
  • Training-uri speciale pentru dezvoltarea ta personala si profesionala;
  • Oportunitatea de a avea propriul tau business intr-un mediu sigur si testat, precum si instrumentele necesare ascensiunii tale;
  • Suport in vederea atingerii scopului propus;Interesat? Poti sa ne trimiti CV-ul tau la adresa office@ronsi.ro.

In conditiile actuale de concurenta in crestere atat pe piata real estate cat si pe piata produselor bancare, carora li se adauga o crestere a nivelului asteptarilor si a calitatii serviciilor oferite consumatorului final, apare necesitatea unei abordari flexibile, focusata initial pe oportunitatea dezvoltarii unor parteneriate durabile.

In acest context NSI Real Estate aduce in piata, un concept adaptat care sa reprezinte o solutie integratoare pentru toate aceste provocari si care sa raspunda concomitent intereselor individuale ale partilor implicate.

Conceptul de business al NSI Real Estate, este construit in jurul unui pachet de solutii integrate, ce sunt necesare in finalizarea unei tranzactii de vanzare cumparare si implica unificarea proceselor privite de cele mai multe ori separat, din simplul motiv ca ele sunt furnizate de entitati diferite.

Adaptand conceptul nostru de servicii raportat la obiectivele partenerilor nostri, dezvoltatori si investitori imobiliari, institutii finaciare, executori judecatoresti si proprietari de imobile enumeram principalele activitati intreprinse:

Identificarea segmentului de client comparator; Promovarea Imobilelor si/sau a solutiilor de creditare pe canalele proprii de promovare; Realizarea vizionarilor si oferirea de feed-back ca urmare a vizionarilor; Ofertarea imobilelor si consilierea privind finalizarea vanzarii; Pregatirea etapelor necesare finalizarii cu success a tranzactiilor.

In contextul pietei real estate, serviciile oferite de compania noastra sunt asimilate ca o solutie rapida de mediere a comunicarii intre cele doua motoare de dezvoltare, vanzatorii (dezvoltatori, owneri de portofolii, investitori) si institutiile de finantare, cu orientare in jurul clientului, ca principal generator si beneficiar al intregului proces.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NSI REAL ESTATE BUSINESS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NSI REAL ESTATE BUSINESS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NSI REAL ESTATE BUSINESS S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?