BUCATAR

Descrierea jobului

  • Participa la elaborarea si testarea retetelor noi in vederea diversificarii preparatelor
  • Respecta retetarul, gramajele si procesul tehnologic in prepararea produselor
  • Se asigura ca aspectul si calitatea produsului final destinat servirii catre consumator este la standardele agreate
  • Responsabil cu organizarea si gestionarea stocurilor de marfa din departament
  • Raspunde de organizarea, igiena locului de munca si a alimentelor utilizate in prepararea produselor

Esti candidatul ideal daca:

  • Esti calificat, dar mai ales PASIONAT de bucatarie;
  • Ai cunostinte profesionale bune privind: tehnologia culinara, norme si reguli de igiena, norme si tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare;
  • Ai abilitati dе organizare si gestionare a resurselor si bugetelor;
  • Ai abilitati dе comunicare, coordonare si spirit dе echipa;
  • Esti o persoana dinamica, sociabila si energica;
  • Ai ochi bun pentru detalii si creativitate.

Iti oferim un loc sigur, bonusuri in functie de vechime si peformanta, un cadrul natural de exceptie, nu vei simti ca esti la munca, deschidere pentru ideile tale si comunicare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CRESCATORIA DE PASTRAV SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CRESCATORIA DE PASTRAV SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CRESCATORIA DE PASTRAV SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?