Responsabilitățile postului:
•Răspunde de pregătirea preparatelor culinare din meniul restauranului;
•Răspunde de calitatea produselor preparate în bucătărie;
•Asigură respectarea normelor igienico-sanitare în bucătărie;
•Respectă rețetele fiecărui produs preparat.

Cerinţele postului:
•Experiență într-un post similar de minim 2 ani;
•Diplomă de calificare în domeniu, contituie avantaj
•Abilități foarte bune de comunicare;
•Persoana responsabilă, organizată, cu iniţiativă

Oferim un pachet de beneficii foarte avantajos compus din:

  • Salariu atractiv
  • Bonuri de masa
  • Card de sănătate la o clinică privată
  • Bonus petru recomandare de personal
  • Spor de vechime
  • Spor de fidelitate
  • Decontarea transportului
  • Posibilitati reale de dezvoltare profesionala si avansare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C ALTIUS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C ALTIUS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C ALTIUS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?