Confidential

Bucatar complex hotelier

  • Confidential
Salar brut
650 - 800 €

LOCATIA UNDE SE DESFASOARA JOB-UL PROPUS SE AFLA LA 50KM DE BUCURESTI - Pitaru, jud Dambovita.

Daca nu sunteti de acord cu relocarea pe timpul jobului va rugam sa NU aplicati.

Candidatul ideal

- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- prezenta agreabila, ingrijita;

Descrierea jobului :

- experienta in prepararea la cald si la rece.
- mentinarea locului de lucru curat

- pregăteşte mâncărurile din reţetarul unităţii în conformitate cu standardele în vigoare,
- respectă zilnic fişele tehnologice si atributiile din fisa postului

Beneficii:
- contract de munca - perioada nedeterminata
- salarizare: pe masura calităților incepand cu 3000 de lei
- Cazare si masa asigurata in complex
- program de lucru 5 zile cu 2 libere

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?