BUCATAR SEF, Restaurant Complex Olimp, Constanta

Complex exclusivist 4 stele superior, situat in Olimp, Constanta, pe malul marii isi va primi oaspetii incepand cu sezonul estival 2020.
Complexul beneficiaza de :
- spatii de cazare;
- piscina exterioara incalzita si o piscina dedicata copiilor prevazuta cu tobogane acvatice;
- plaja privata special amenajata, situata la mai putin de 50 de metri de complex.
- restaurant cu terasa generoasa si baruri pe marginea piscinei si pe plaja.

Candidatul ideal trebuie sa abia:
Experienta relevanta in pregatirea meniurilor din bucataria internationala;
Calitati de lider dezvoltate;
Abilitati bune de comunicare si spirit de lucru in echipa.

Responsabilitati:
Pregatirea meniurilor pentru restaurantul complexului;
Furnizarea si respectarea retetarelor pentru meniul propus;
Implementarea meniului zilnic si asigurarea prezentarii si calitatii preparatelor;
Coordonarea intregii echipe din bucatarie;
Efectuarea necesarului zilnic de materie prima aferent meniului restaurantului;

Beneficii:
Mediu de lucru este la standarde internationale in domeniu;
Pachetul salarial este extrem de atractiv, se ofera cazare si alte beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LP HOSPITALITY CONSULTING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?