BUCĂTAR ȘEF TURĂ

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:

  • Verificarea stării de curățenie în bucătărie, anexe, spatii de depozitare;
  • Verificarea produselor preparate în bucătărie: calitativ, cantitativ si estetic;
  • Verificarea respectării normelor igienico-sanitare în bucătărie;
  • Stabilirea necesarului de materii prime si auxiliare, comanda si recepția acestora.

CERINȚELE POSTULUI:

  • Experiență într-un post similar;
  • Diplomă de calificare în domeniu;
  • Abilități foarte bune de comunicare;
  • Persoana responsabilă, organizată, cu inițiativă.

OFERTA:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Spor de fidelitate;
  • Bonus pentru recomandare de personal;
  • Prime de Pasti si de Crăciun;
  • Card de sănătate la o clinică privată;
  • Decontarea transportului pe raza municipiului Brașov.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?