Business Analyst - Quality & Performance

Căutăm o persoană orientată spre acțiune, catre client, cu dorința de a obține rezultate prin rezolvarea problemelor, stabilirea priorităților si luarea deciziilor cu rapiditate.

Cerințele Postului:

  • Abilități analitice, de comunicare și interpersonale;
  • Detinerea abilităților de gestionare a proiectelor reprezintă un avantaj;
  • Abilitatea de a funcționa într-un mediu în continuă schimbare;
  • Capacitatea de analiza si intelegere a proceselor;
  • Experiența în lucrul cu un ERP este un avantaj;
  • Limba engleză este obligatorie, spaniola sau alte limbi străine sunt un plus.

Roluri si Responsabilități:

  • Să lucreze în mod coeziv cu toți colegii și cu stakeholderii locali pentru a susține și a îmbunătăți procesele companiei;
  • Să definească sau să dezvolte fluxuri si proceduri de lucru pentru a permite proceselor de afaceri sa livreze rezultatele asteptate;
  • Să definească și să documenteze specificații funcționale pentru soluțiile software dezvoltate conform cerințelor de business;
  • Să conducă și să susțină teste în cadrul unei echipe mixte pentru a valida ipotezele de proces.

Candidatul confirma, prin transmiterea candidaturii sale pentru pozitia descrisa mai sus, ca a citit Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidatilor in procesul de recrutare", disponibila pe www.digiromania.ro/Protectia datelor cu caracter personal.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RCS & RDS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RCS & RDS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RCS & RDS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?