Business Process Analyst - Inbound/Outbound Warehousing

Scopul principal al Autoliv este de a salva mai multe vieți. Produsele noastre nu primesc niciodată o a doua șansă. Acesta este motivul pentru care nu putem face niciodată compromisuri în ceea ce privește calitatea. Lucrăm pentru a crește siguranța vehiculului prin dezvoltarea centurilor de siguranță, airbag-urilor și volanelor și puteți face parte din echipa noastră în calitate de Business Process Analyst - Inbound/Outbound Warehousing.

Obiectivul principal al analistului de afaceri este de a sprijini nevoile de perspectivă asupra afacerii și proceselor ale conducerii la diferite niveluri ale organizației. Analiștii de afaceri se angajează cu conducerea pentru a înțelege obiectivele sau deciziile care necesită date și analize și pentru a modela procesul de afaceri de la capăt la capăt și soluția pentru a oferi o perspectivă optimă.

Analistul de procese de afaceri este un expert în zona funcțională desemnată. Rolul sprijină deciziile de proiectare și eforturile de optimizare folosind cunoștințele despre funcționalitatea procesului și soluției și cerințele cheie ale procesului. Business Process Analyst oferă suport continuu pentru proces, care poate include rezolvarea problemelor utilizatorilor finali, actualizarea configurațiilor și sprijinirea altor activități de remediere. Business Process Analyst sprijină comunitatea utilizatorilor finali prin eforturi de instruire și comunicare.

Dacă credeți că vă va plăcea să gestionați următoarele responsabilități la standarde mai înalte:

  • Expert recunoscut în parte a procesului și soluției de afaceri
  • Evaluează modul de optimizare a soluției, inclusiv funcționalitatea platformei și procesele și procedurile aferente.
  • Sprijină implementarea soluției platformei în întregul domeniu de activitate.
  • Oferă asistență și instruire utilizatorilor finali cu privire la funcționalitate și proces.
  • Lucrează cu utilizatorii finali pentru a rezolva problemele și sprijină procesele și acțiunile tehnice de întrerupere/remediere. Implementează modificările aprobate ale setărilor de configurare sau funcționale.

Și Dacă Ai/Sunteți

  • Obisnuit cu mediul international
  • Experienta in proiecte de implementare SAP (beneficios pentru intern)
  • Cunoștințe de limba engleză Necesită călătorii de afaceri

Atunci vom fi mai mult decât bucuroși să discutăm cu tine despre experiența ta și despre obiectivele tale de carieră.

Mediul nostru de lucru internațional vă poate oferi oportunități provocatoare și pline de satisfacții. Ne angajăm să dezvoltăm abilitățile, cunoștințele și potențialul creativ al oamenilor. Programele noastre de formare și dezvoltare pun accent pe competența tehnică, dezvoltarea leadershipului și abilitățile de management al afacerilor. Mai multe vieți salvate - mai multe vieți trăite!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Autoliv pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Autoliv pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Autoliv locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?