Business Support Specialist

Tazz by eMAG înseamnă pasiune, calitate livrată și know-how. Am dezvoltat acest proiect cu intenția de a deveni lideri în calitate. Vrem să ajungem la nevoile consumatorului prin intermediul tehnologiei, construind o relație de încredere cu clienții noștri, dar și anticipând nevoile acestora, dezvoltând servicii de calitate și simplificând experiența de cumpărare.

Tazz by eMAG reprezintă o soluție integrată pentru livrarea ultra-rapidă de mâncare gătită, alimente, bunuri de larg consum și orice alte produse din oferta eMAG, Mega Image, Sensiblu, Dr. Max sau Dm.

Aplicația Tazz by eMAG poate fi descărcată atât din Google store cât și din App Store, iar serviciile sunt disponibile și online pe site-ul

Responsabilitățile tale

- Creare de conturi pentru parteneri pe platforma cu setările aferente (categorii de produse, specificații, prețuri, poze, logo);

- Modificări conturi: preț, adaugare/eliminare de produse, tarif delivery, date de conectare;

- Implementare campanii marketing;

- Instalarea aplicației de administrator pe dispozitivele din locații prin team viewer;

- Solutionarea problemelor legate de conectare/funcționalitatea aplicației de la locații;

- Harti – xdelivery- desenarea zonelor de livrare pentru fiecare partener în parte;

- Oferire de suport partenerilor noștri prin intermediul telefonului și a e-mail-ului;

Ne dorim de la tine:

- Să ai bune abilități de planificare, organizare și orientare către rezolvarea problemelor;

- Să cunoști pachetul Microsoft Office și să ai abilități foarte bune de utilizare a PC-ului;

- Să fii o persoană calmă, calculată;

- Abilități foarte bune de luare a deciziilor.

Îți oferim:

-  Abonament privat in cadrul clinicii Medicover;

- Tichete de masa;

- Acces  Bookster si MyAcademy;

- Discount de angajat pe platforma eMAG si Fashion Days de pana la 20%;

-  Suport teoretic și practic în pregătirea ta profesională;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?