Call center agent Suedeza, norvegiana

Candidatul ideal

Descrierea jobului

Esti tanar si vrei independenta financiara? Ai nevoie de un venit lunar motivant? Iti place sa relationezi cu oamenii? Simti ca inca ai nevoie de formare pentru a putea performa si doresti un job care sa-ti ofere posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara? Daca raspunsul tau la aceste intrebari este DA, atunci avem job-ul ideal pentru tine.

Care sunt asteptarile noastre de la tine?

- nivel avansat al limbilor suedeza/ norvegiana - scris si vorbit
- sa ai in primul rand motivatia de a te alatura echipei noastre, experienta nu este obligatorie insa poate reprezenta un plus;
- sa ai abilitati de comunicare;
- sa ai cunostinte de utilizare a calculatorului – MS Office (Word, Excel);
- sa ai disponibilitatea de a invata lucruri noi si de a veni cu idei in vederea imbuntatirii comunicarii cu clientii nostri.

Ce trebuie sa faci in rolul de Operator Call-Center?
- prezentarea, promovarea si realizarea vanzarii prin telefon a produselor din portofoliu;
- Preia si initiaza apeluri telefonice si furnizeaza informatii in legatura cu serviciile oferite de catre clientii nostri;
- introducerea si operarea informatiilor obtinute de la clienti in baza de date.

Candidații care corespund cerințelor de mai sus sunt invitați să aplice, iar în cel mai scurt timp vor fi contactați în vederea stabilirii unui interviu;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Lilifolia LTD Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Lilifolia LTD Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Lilifolia LTD Solutions SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?