Camerista Apart Hotel 4*, Olimp

Novum By The Sea

Complex exclusivist 4*, situat in statiunea Olimp, Constanta, pe malul marii isi va primi oaspetii incepand cu sezonul estival 2020.
Complexul beneficiaza de :
- spatii de cazare in regim aparthotel;
- piscina exterioara incalzita si o piscina dedicata copiilor prevazuta cu tobogane acvatice;
- plaja privata special amenajata, situata la mai putin de 50 de metri de complex.
- restaurant cu terasa generoasa;
- baruri pe marginea piscinei si pe plaja privata;

Candidatul ideal

Experienta in domeniul prezinta un avantaj
Persoana dinamica, abila, sociabila;
Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii;

Descrierea jobului

Principalеle rеsponsаbilitati:
Efectuarea curateniei zilnice in camerele complexului;
Schimbarea asternuturilor, produselor din bai, necesarului de produse din minibar;
Asigurarea sеrviciilor eficiente si profesioniste in cadrul complexului;

Beneficii:
Mediul de lucru profesionist aliniat la standarde internationale in domeniu;
Pachet salarial foarte atractiv;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Novum By The Sea pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Novum By The Sea pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Novum By The Sea locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?