Ești entuziast, proactiv și plin de energie ?

Haide in echipa noastră !

Locatia este in EFORIE NORD.

AQVATONIC BALNEO SPA & Hotel - Steaua de Mare, deschis permanent, își mărește echipa și angajează personal din toată țara (posibilitate cazare si masă la locație în cadrul hotelului la standarde de 4****) pentru postul de CAMERISTĂ.

CAMERISTĂ

Descrierea jobului:

- Curatarea camerelor si bailor oaspetilor conform procedurilor hotelului
- Indepartarea lenjeriei de pat si a celei de baie si inlocuirea ei cu alta curata;
- Indepartarea prafului de pe toate suprafetele;
- Indepartarea gunoiului acumulat in camera;
- Curatarea spatiilor publice (receptie, lobby, holuri, lift.)
- Organizarea oficiilor de materiale consumabile si lenjerie

Candidatul ideal:

-Persoana dinamica, atenta la detalii;
-Disponibilitate pentru lucru in ture;
-Capacitate organizatorica si de comunicare;
-Experienta de minim 1 an pe un post similar; (constituie un avantaj)
-Atitudine pozitiva;
-Stapanire de sine, disciplina.

Beneficii :

- Salariu motivant
- Bonusuri in funcție de performanțe,
- Prime in sezon
- Contract de munca pe termen nelimitat
- Posibilitate avansare
- Posibilitate cazare si masă

Joburile incep imediat. Toate posturile scoase la concurs sunt pentru posturi permanente, cu contract de munca pe minim 12 luni si cu salarii nete + tips / bonificatii / transport sau cazare + masă.

Te asteptam sa ne cunoastem !

AQVATONIC BALNEO SPA & Hotel Steaua de Mare

Eforie Nord - Constanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Complex Hotelier Steaua de Mare pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Complex Hotelier Steaua de Mare pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Complex Hotelier Steaua de Mare locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?