Cards Operations Officer

E timpul pentru un job unde abilitatile tale conteaza!

La UniCredit ai intotdeauna parte de un mediu prietenos, care te sustine neincetat si iti ofera libertatea de a actiona, de a explora si de a-ti atinge telurile cu pasiune, creativitate si dinamism.

Vino in echipa noastra! Te ajutam sa fii mereu cea mai buna versiune a ta in interac­tiunile cu client­ii, colegii si coechipierii.

CARDS OPERATIONS OFFICER

Vei fi responsabil pentru coordonarea proceselor operationale privind cardurile bancare emise de UniCredit, asigurand astfel o experienta bancara cat mai sigura si placuta clientilor nostri.

Responsabilitati:

  • Generarea, procesarea si monitorizarea zilnica a proceselor de personalizare a cardurilor
  • Oferirea de asistenta si suport sucursalelor privind emiterea cardurilor si reconcilierea operatiunilor cu carduri
  • Rezolvarea solicitărilor de refuz la plata initiate de posesorii de carduri
  • Reconcilierea zilnica a fiecarui cont intern de settlement, a notelor contabile si reglarea postarilor eronate
  • Suport pentru comercianti referitor la anularea, reversarea preautorizarilor sau a finalizarilor
  • Verifica, analizeaza si solutioneaza erorile din reclamatii referitoare la tranzactii efectuate la BNA si ATM
  • Alte activitati de suport specifice echipei de Operatiuni Carduri

BeneficiiUniCredit Bank

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UniCredit Bank pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UniCredit Bank pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UniCredit Bank locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?