Casier/Agent comercial

Cerintele postului:

• Abilități: munca în echipă; comunicare; responsabilitate; organizare

• Persoana harnica, sociabila, deschisa, punctuala, nefumatoare

• Disponibilitate la program full-time (8 ore)

• Cerem si oferim seriozitate

Responsabilitati:

- identificarea pieselor solicitate de catre client in sistem, consultanta tehnica in alegerea produselor

- verificarea produselor receptionate conform cu documentele justificative;

- verificarea produselor vandute catre client;

- aranjarea produselor pe rafturile magazinului;

- pregatirea comenzilor, intocmirea ofertelor, facturilor si a documentelor de iesire cu ajutorul programului de gestiune;

- descarcarea si incarcarea marfurilor receptionate/vandute

- cunoasterea si promovarea produselor din oferta ;

Beneficii

• Pachet salarial atractiv

• Mediu de lucru placut

Descrierea companiei

Uniwerk este o marcă a UNIC COM 93 SRL, firmă despre care se poate spune că reprezintă o sumă de valori ce face ca produsele noastre să fie de o calitate superioară.

Totul a început în anul 1993 când în cadrul firmei UNIC COM 93 SRL primele investiții au fost reprezentate de seriozitate, perseverență, onestitate, flexibilitate, implicare și nu în ultimul rând ambiție. Valorile menționate și misiunea de a bucura clienții cu produsele și serviciile noastre au dus inevitabil la crearea unei viziuni pe termen lung, ce are ca scop dezvoltarea continuă și o competitivitate cât mai puternică, viziune ce poartă denumirea de Uniwerk.

UNIC COM 93 a început prin comercializarea pieselor de schimb pentru tractoare si mașini agricole, și în timp și-a diversificat gama de produse comercializând inclusiv utilaje și maşini agricole. În acest moment gamele noastre de produse sunt foarte variate astfel încât să acopere orice nevoie ce survine agricultorului.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UNIC COM 93 SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UNIC COM 93 SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UNIC COM 93 SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?