Deschidem un nou magazin! Iti cauti loc de munca?
Office Shoes angajeaza Asistent Vanzari in Festival Sibiu. Daca esti interesat trimite un CV si afla mai multe despre beneficiile care te asteapta.

Candidatul ideal
- Fire responsabila si comunicativa;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
- Experienta in activitatea comerciala retail, constituie un avantaj;

Descrierea jobului:
-Implinirea asteptarilor potentialilor clienti printr-o consiliere exemplara, asupra produselor, astfel incat sa devina clienti;
-Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
- Participa la receptia produselor;
- Participa a realizarea targetului de vanzare alocat.

Ce iti oferim daca ni te alaturi:
-Salariu fix garantat + bonuri de masa;
-Bonusuri multiple: bonus de recomandare, bonus de performanta, etc;
-Posibilitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?