Ne marim echipa! Iti cauti loc de munca?
Office Shoes angajeaza Asistent Vanzari/Casieri. Daca esti interesat trimite un CV si afla mai multe despre beneficiile care te asteapta.

Candidatul ideal
- Fire responsabila si comunicativa;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
- Experienta in activitatea comerciala retail, constituie un avantaj;

Descrierea jobului:
-Implinirea asteptarilor potentialilor clienti printr-o consiliere exemplara, asupra produselor, astfel incat sa devina clienti;
-Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
- Participa la receptia produselor;
- Participa a realizarea targetului de vanzare alocat.

Ce iti oferim daca ni te alaturi:
- Salariu fix garantat + bonuri de masa;
- Bonusuri multiple: bonus de recomandare, bonus de performanta, etc;
- Posibilitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SHOEBOX PRODUCT ROMANIA( OFFICE SHOES ) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?