Postul este disponibil pentru punctul de lucru din: Bd. Eroilor nrVoluntari

Candidatul ideal:
- Studii medii finalizate;
- Cunoştinţe aprofundate de MS Office (Word, Excel, Outlook);
Experiență în lucru cu numerar;
- Persoană comunicativă, implicată și cu sprit de inițiativă;
- Atenție la detalii;
- Capacitate de analiză;
- Foarte bune abilități de comuncicare și lucru în echipă;
- Capacitatea de a lucra sub presiune;

Descrierea jobului:

- Înregistrează încasările zilnice;
- Menține o evidență strictă a documentelor de încasare și plată utilizate de către șoferii distribuitori;
- Preia încasările de la șoferii distribuitori și/sau clienți;
- Emite facturi și bonuri fiscale;
- Întocmește documente justificative privind încasările și plățile cu numerar;
- Gestionează numerarul existent în casierie;
- Predarea zilnică a documentelor de încasare și plată;
- Elaborează diverse rapoarte referitoare la operațiunile din casierie și verifică corelarea lor;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELIT Romania Piese Auto Originale SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELIT Romania Piese Auto Originale SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELIT Romania Piese Auto Originale SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?