5b0511df6aebf

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent de studii medii;
Persoană energică, amabilă, cu gândire pozitivă;
Rezistență la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate în procesul de deservire al clientilor;
Experiență în domeniul comercializării cu amănuntul a produselor alimentare;
Experiența într-un post similar în magazine specializate;
Capacitate foarte bună de comunicare, atenție distributivă, capacitate rapidă de decizie;

Disponibilitate de lucru în ture, 2 schimburi.

RESPONSABILITĂȚI:

Raspunde de implementarea standardelor de siguranță si securitate a produselor;
Asigura gestiunea corectă și completa a numerarului și a produselor la casa de marcat;
Cunoaște sortimentația de produse comercializate în cadrul magazinului.

BENEFICII:

Tichete de masă;
Asigurare medicală privată;

Bonus de prospetime;

Bonus de performanta;

Bonus de retentie/reducere a fluctuatiei;

Zile suplimentare pentru concediu de odihnă;
Tichete cadou cu ocazia sărbatorilor de Paște si Crăciun;

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web - "Politică de confidențialitate".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rewe Romania (Penny Market) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rewe Romania (Penny Market) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rewe Romania (Penny Market) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?