Casier incasator pe teren-Timisoara, Lugoj si Arad

RETIM ECOLOGIC SERVICE SA - lider in colectarea selectiva a deseurilor angajeaza:

Casier incasator pe teren - Timisoara, Lugoj si Arad

Responsabilitati principale:

• Avizeaza si incaseaza facturile primite pe baza borderoului de la functionarul biroului;
• Se deplasează la client, încasează contravaloarea facturilor emise de societate;
• Completează pe borderou, zilnic, la terminarea activităţii în teren, situaţia reală a facturilor încasate şi a celor avizate;
• Distribuie notificari  clientilor, pregateste un centralizator zilnic cu notificarile distribuite;
• Decontează zilnic la casierie sumele încasate de la abonaţi, precum şi facturile neîncasate.

Cerinte:

• Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj);
• Permis de conducere categoria B - reprezinta avantaj;
• Disponibilitate pentru munca de teren;
• Abilitati de comunicare;
• Atitudine proactiva;
• Fara antecedente penale.

Beneficii:

  • salariu fix + tichete de masa;
  • contract de munca pe perioada determinata - 3 luni, cu posibilitate de prelungire
  • training-uri de pregatire;
  • oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala.

* Prin transmiterea cv-ului dvs pentru această poziție sunteți de acord cu preluarea și prelucrarea informațiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare în cadrul companiei RETIM ECOLOGIC SERVICE SA.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?