CASIER / LUCRATOR COMERCIAL - Brasov

5b0511df6aebf

CASIER/LUCRATOR COMERCIAL

Absolvent de studii medii;
Persoana energica, amabila, cu gandire pozitiva;
Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clientilor;
Experienta in domeniul comercializării cu amanuntul a produselor alimentare;
Experienta intr-un post similar in magazine specializate;
Capacitate foarte buna de comunicare, atenție distributiva, capacitate rapida de decizie;

Disponibilitate de lucru in ture, 2 schimburi.

RESPONSABILITĂȚI:

Raspunde de implementarea standardelor de siguranta si securitate a produselor;
Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
Cunoaste sortimentația de produse comercializate in cadrul magazinului.

BENEFICII:

Tichete de masa;
Asigurare medicală privata;

Bonus de prospetime;

Bonus de performanta;

Bonus de retentie/reducere a fluctuatiei;

Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagina de web - "Politică de confidențialitate".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rewe Romania (Penny Market) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rewe Romania (Penny Market) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rewe Romania (Penny Market) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?