PPT

Casier Magazin Haine PPT Aiud

  • PPT

Candidatul ideal
Daca esti o persoana sociabila, deschisa si ambitioasa, iar lucrul cu calculatorul iti este cunoscut, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!

Experienta de lucru in calitate de casier sau intr-un magazin de haine poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului:

Interactiunea cu clientii
Inregistrarea produselor vandute
Emiterea bonurilor fiscal
Participarea periodica la inventarul din magazin
Colaborarea cu directorul de magazin si cu managerul regional de vanzari
Imbunatateste activitatea de vanzari
Participa la activitatile de sortare marfa din magazine
Deschide si inchide magazinul (cand situatia necesita acest lucru)
Colaboreaza cu ceilalti colegi din cadrul magazinului
Transmite problemele evidentiate in cadrul magazinelor
Promoveaza produsele PPT pe pagina de Facebook a magazinului.

Ce oferim:

- Salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
- Tichete de masa in functie de vechime (15 lei / 20 lei)
- Zile de concediu in functie de vechimea in companie;
- Bonus de recomandare;
- Oportunitati de dezvoltare si de promovare;
- Training de specialitate pentru perioada de inceput;
- Mediu de lucru dinamic si creativ. (oportunitatea de a implementa propriile idei)
- Program fix / flexibil, 5 zile/saptamana, cu 2 zile libere consecutive.(spor de weekend: 10% Sambata, 15% Duminica)

Descrierea companiei:
Cu o experiență de 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare discounter românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2020 este de aprox 30 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PPT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PPT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PPT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?