Se oferă :

  • Salariu NET : pana la 650 Euro net ( bani in mana)

  • Salariu mediu se compune din :  2500 lei (bani in mana) +  tichete in valoare de : 400  lei

                                                                   Total net: 2,900 lei

             Program Lucru :

Cerințe minime pentru ocuparea postului :

- experienţă profesională minim 12 luni ca operator la casa de marcat in domeniul comertului
- experienţă în lucrul cu numerar
- studii medii finalizate
- cunoştinţe operare PC
- capacitate de învăţare, flexibilitate, spirit de echipă, motivaţie de a a-ţi face treaba cât mai bine, integritate, bun nivel de comunicare.

Responsabilități:
- scanarea şi încasarea contravalorii produselor prin modalităţile de plati agreate de companie;
- gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat;
- oferirea de informatii şi suport necesar clienților in solutionarea eventualelor probleme legate de preţ, produse etc.;
- completarea facturilor la solicitarea clienţilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SUPERMARKET LA COCOŞ SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SUPERMARKET LA COCOŞ SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SUPERMARKET LA COCOŞ SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?