Salar net
2500 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Esti amabil/a si orientat/a catre client;
Dai dovada de implicare si seriozitate;
Punctualitatea este atuul tau forte;
Iti place sa lucrezi in echipa;
Consideri ca te adaptezi usor si esti rezistent/a la stres.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-Te vei asigura ca rafturile sunt aranjate si pline mereu;
-Te vei asigura ca marfa la raft este aranjata corespunzator iar etichetele sunt puse exact in dreptul produsului respectiv;
-Vei gestiona corespunzator activitatea de la casa de marcat;
-Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
-Te vei asigura ca magazinul este permanent curat , atat la intrarea in magazin cat si in jurul caselor
-Vei oferi suport clientilor;

BENEFICII
-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-Posibilitatea de avansare in cadrul firmei;
-Salariu motivant , brut 4273 respectiv 2500 net

Supermarket aflat la intrarea in Tarlungeni pe Str Mesterul Manole nr 27

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Comercial Food Market S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Comercial Food Market S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Comercial Food Market S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?