Confidential

Casiera si grataragiu -URGENT

  • Confidential

CASIERA -1 POST

1. Denumirea postului: casiera

2. Perioada contractuala: post sezonier in  orasul Techirghiol judetul Constanta, Dobrogea pana la data de

3.  Programul este de la ora la ora .

4.  Experienta: minim 1 an experienta intr-un post similar

5.  Limbi straine: engleza nivel conversational constitue avantaj

6.  Responsabilitati:

  • Deschiderea casei de marcat si asigurarea ca sunt destui bani cash pentru ziua respectiva
  • Introducerea corecta a produselor pe casa de marcat si inmarea bonului fiscal clientului
  • Incasarea platilor
  • Inmanarea clientilor restul corect
  • Evidenta platilor
  • Pastrarea unui mediu curat la casa de marcat
  • Verificarea numerarului din casa de marcat la finalul turei
  • Inchiderea casei de marcat la finalul turei
  • si aptitudini:
  • Eficienta
  • Rabdare
  • Atentie la detalii
  • Atitudine pozitiva
  • Abilitati interpersonale
  • Abilitati de comunicare
  • Să stie sa atenueze conflicte
  • Abilitatea de a ramane calm sub presiune
  • Sa fie o persoana amabila si prietenoasa
  • Sa gestioneze timpul intr-un mod eficient
  • matematica de baza (pentru acordarea corecta a restului poate necesita operații rapide de scadere si adunare.

7.  Salariu atractiv- 3000 Ron net/luna

   Grataragiu-1 post

1. Denumirea postului: grataragiu

3. Programul este de la ora la ora

4. Experienta: minim 1 an experienta intr-un post similar

5. Responsabilitati:

  • Preluarea comenzilor clientilor
  • Pregatirea produselor pe gratar si  ambalarea acestora
  • Mentinerea curateniei la locul de munca

 6. Calitati si aptitudini:

  • Eficienta
  • Rabdare
  • Să fie o persoana amabila si prietenoasa
  • Să gestioneze timpul intr-un mod eficient

 7. Salariu atractiv- 3000 Ron net/luna

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?