nespecificat

Candidatul ideal

Urgent! The Burgr Factory Bucuresti angajeaza CASIERI!

Candidatul ideal va demonstra:
- Seriozitate
- Punctualitate
- Dorinta de a invata si de a creste pe plan profesional
- Personalitate prietenoasa, activa si energetica, orientata catre clienti
- Minimum un an de experienta in customer service si pe casa de marcat
- Familiar/a cu MS Office
- Atentie la detalii si skill-uri superioare de organizare
- Lucrul in echipa
- Invatare rapida si receptiva
- Abilitatea de a lucra independent cu minim de superviziune
- Abilitatea de a face decizii legate de calitatea serviciilor fata de clienti si eficiente dpdv al costurilor

Suntem o echipa profesionala, cu experienta vasta in domeniu. Credem in atitudine! Daca esti fie la inceput de drum fie ai experienta in domeniu si iti doresti sa faci parte din #TheBurgrFactoryRevolution te rugam sa ne dai un semn.

No fancy words, no fake marketing remarks, just Big Fat Juicy American Burgers !!! Join #TheBurgrFactoryRevolution

Va multumim si mult succes!

Descrierea jobului

A se discuta in urma interviurilor