Alexandru Croitoru

Cautam agent vandari tigla metalica | 3500 lei |

  • Alexandru Croitoru
Salariu
708 EUR

Suntem o companie care face diferenta pe piață prin calitate și

profesionalism și acum ne mărim echipa!

Ce căutam: Agent de vânzări țiglă metalică

Unde: Bucuresti / Teleorman / Giurgiu / Constanta

Care sunt principalele responsabilități:

- Promovarea imaginii și a serviciilor companiei

- Analizarea cerințelor clienților

- Acordarea de consultanță privind produsele și caracteristicile acestora

- Trimiterea comenzilor către fabrică și urmărirea acestora. pentru a ajunge în cele mai bune condiții la client

- Administrarea portofoliului de clienți din zona alocată

- Menținerea unei relații profesionale și la cele mai bune standarde cu clienții din portofoliu

Profilul candidatului ideal:

- Permis conducere categoria B

- O bază solidă de cunoștințe de operare PC (Word/Excel)

- Cunoștințe minime de desen tehnic (pentru întocmirea de schițe

acoperis)

- Experiență în vânzarea sistemelor de învelitori (constituie un avantaj)

Ce oferim:

- Salariu fix 3500 RON + comision vânzări (1-5%)

- Mașina de serviciu

- Telefon + laptop

- Training vânzari pe profil, susținut de experții noștri

Dacă te potrivești profilului, atunci dă-ne un semn și hai să ne auzim! Abia așteptăm să ne cunoaștem!

website: www.metallicroof.ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandru Croitoru pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandru Croitoru pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandru Croitoru locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?