Cautam Asistenta medicala generalista si Medic stomatolog

Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Cautam colegi pentru postul de asistenta medicala si medic stomatolog. Daca si tu iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de tineri, te asteptam la un interviu!

Descrierea jobului

Atributiile asistentei medicale:

• sa asigure asistarea doctorului stomatolog la diverse proceduri stomatologice
• sa asigure igienizarea cabinetului si sterilizarea instrumentarului folosit
• sa asigure corecta dezinfectare a cabinetului dupa fiecare pacient
• sa asigure existența tuturor instrumentelor necesare in cabinet pentru fiecare pacient
• sa respecte programul de lucru

La noi vei gasi o echipa frumoasa de tineri, prietenosi care oricand sunt dispusi sa te ajute. Experienta nu este obligatorie, noi te vom invata tot ce trebuie sa stii. :D

Lasa-ne CV-ul tau pe adresa noastra de e-mail: contact@stomatologie-brasov.ro iar noi te vom contacta pentru a stabili impreuna cand ne putem vedea pentru un interviu.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Florident C.p. S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Florident C.p. S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Florident C.p. S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?