Cautam bucatar pentru restaurant cu specific vegan

Candidatul ideal

Te cautam pe tine, bucatar cu minima experienta, dar nu musai cu experienta in bucataria vegana sau vegetariana. Insa ne-ar placea sa ai dorinta de munca si de explorare intr-ale bucatariei, meticulozitate, atentie si pasiune pentru gatit.

Descrierea jobului

Avem nevoie de tine pentru:
- pregătirea si prepararea rețetelor deja existente în meniul nostru pentru delivery;
- receptia marfii, întocmirea necesarului de materii prime, auxiliare si alte materiale;
- mentinerea calitatii si aspectului produsului final destinat servirii catre clienti;
- respectarea normelor de igiena, mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare;
- realizarea colectarii separate a inceput, programul tău va fi de 8h, 5 zile/sapt, de luni pana vineri.

Stim ca munca in bucatarie e stresanta, asa ca vom face tot posibilul sa ne fie bine tuturor.

Iti oferim in schimb:
- cresteri salariale anuale
- contract pe perioada nedeterminata
- masa asigurata la pranz cu pauza de 30 de min
- program de 8h/zi, 5 zile/sapt, de luni pana vineri
- bucatarie noua, simpla si creativa, fara produse de natura animala
- aparatura necasara pentru a-ti facilita munca in bucatarie

Vrem să colaborăm pe termen lung, de aceea suntem deschisi si la ce iti doresti tu.

Descrierea companiei

Salut, noi suntem NAVA, un mic si nou delivery kitchen din Cluj-Napoca, cu mancare preparata doar din plante.
Deocamdata avem o echipa mica si tanara, dar muncitoare si vesela.

Avem si niste scopuri sociale pentru ca ne intereseaza binele comunicatii locale. De aceea am ales sa fim o intreprindere sociala care:
- va oferi prânzuri gratuite pentru copii din medii defavorizate din aria județului Cluj.
-va realiza ateliere gratuite pentru prepararea de rețete vegane pentru persoane care suferă de cancer și necesită o dietă fără carne.
-va realiza ateliere gratuite despre hrană, sănătate și circularitate pentru copii.
-va sustine economia locala prin achiziționarea in mare parte de alimente sursă din județul Cluj.

Așteptăm cu entuziasm să ne scrii si sa ne trimiti CV-ul tau la adresa: . Ulterior vom vorbi despre salariu si logistica. Sau suna-ne!

Date contact:

Andra Condor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Roots & Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Roots & Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Roots & Fruits SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?