Georgio Fast | Georgio fast SRL

Cautam personal pentru zona de receptie a bucatariei!

  • Georgio Fast | Georgio fast SRL
Salariu
3.500 LEI

Dorim sa ne completam echipa cu un coleg sau colega care sa fie obisnuit/a cu munca in echipa si atent/a la detalii, astfel ca te asteptam in echipa noasta!

Responsabilitatile tale vor fi:
pregatirea zonei de lucru cu sosuri, chifle;
receptionarea preparatelor din bucatarie conform bon;
predarea preparatelor catre ospatari conform bon;

Cerintele noastre sunt:
punctualitate;
seriozitate;
atitudine pozitiva;
colaborare buna cu toti colegii!

Oferim:
scolarizare la locul de munca, in cazul in care nu ai experienta!
program de lucru flexibil!
salariul se stabileste in functie de competente si de programul ales si poate fi intre 2.500 - 3.500 lei;
tichete de masa!
transport daca locuiesti in localitatile invecinate, in schimb nu oferim cazare!
contractul de realizeaza pe perioada determinata sau nedeterminata!

Pentru mai multe detalii contactati-ne la -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Georgio Fast | Georgio fast SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Georgio Fast | Georgio fast SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Georgio Fast | Georgio fast SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?