Classic ASP vbScript si JScript Developer

Salut, sunt Cătălin Maftei, patronul firmei C-Solution, Welcome to my projects :) , thx pt. accesarea acestui anunț!

Dacă vom colabora o sa am plăcerea direct împreună pt. că eu sunt dezvoltatorul platformei plationline :)

Pe scurt descrierea jobului:

Serviciilе noastrе plationline SAAS sunt аccesatе zilnic de zeci de mii de utilizаtori, de pe dеsktop 40% și dispozitive mobilе 60%.

Cаut să îmbunătățim serviciile online având în vedere creșterea permanentă prin:

- lansarea aplicației mobile Android și iOS PlatiOnline eWallet;

- implementarea de noi funcționalități;

- (re)standardizarea interfețelor online.

Doresc să optimizăm cât mai mult ca să avem un timp de răspuns cât mai mic la procesarea cererilor front end și back end.

- proiectele sunt complexe și necesită o bună capacitate de organizare și analiză
- programul permite lucrul remote și este flexibil
- mă interesează eficiența!
- salariu atractiv, în funcție de performanțe
- echipa dinamică

vei învăța și vei dezvolta:

- secure coding;

- dev API endpoints;

- dev (non) transactional and triggers Queue messages

- dev distributed replication Databases

Candidatul ideal:
- cunoștințe avansate de programare ASP JScript și vbScript
- cunoștințe avansate PostgreSQL
- cunoștințe avansate de AJAX/JavaScript/HTML/CSS/JSON/XML
- disponibilitatea de a învăța tehnologii noi (NOSQL)

Descrierea companiei:

C-Solution este unul dintre pionierii pieței românești de eCommerce.
Începând din 2001 am dezvoltat un portofoliu semnificativ de produse și servicii, ajungând în prezent unul din liderii pieței locale de servicii eCommerce.
C-Solution a anticipat mereu oportunitățile eCommerce, acesta fiind motivul noilor proiecte pe care le dezvoltăm.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la C SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la C SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are C SOLUTION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?