Clinical Application Specialist - ULTRASOUND - Southeast EU

Specialist senior în aplicații clinice - Ecografie – Sud-est UE

Cu sediul la biroul Mindray din România, Bucureștiul este la domiciliu și implică călătorii frecvente în toată Europa.

Locație: București, România

Salariu foarte competitiv + Beneficii excelente + Îmbunătățirea carierei

O oportunitate interesantă, datorită creșterii succesului nostru, este acum disponibilă în cadrul funcției noastre ambițioase de ultrasunete. Căutăm un expert clinic pasionat și energic, cu cunoștințe și experiență în diagnosticarea cu ultrasunete într-un mediu spitalicesc și/sau pre-spital pentru a dezvolta acest rol din România care acoperă sud-estul UE, ambițios și priceput comercial, veți lucra mână în mână cu diverse părți interesate interne și externe fiind esențiale în promovarea prezentărilor și formării de succes, generând astfel creșterea afacerii în România și în alte țări europene (aproximativ 50% din timp).

Lucrând în spitale și clinici, veți sprijini în teste, instalare și instruire, cu obiectivul principal de a ne asigura că clienții noștri sunt încrezători și competenți în utilizarea produselor Mindray.

Responsabilități cheie

  • Acționând ca punct de cunoaștere pentru clienți pentru a obține valoare maximă din produsele Mindray.
  • Colaborarea cu spitalele pentru a aranja și gestiona prezentările clinice, instalațiile și suportul clinic post-vânzare
  • Pentru clienții noștri, veți fi expertul în produse, educându-i în funcționarea eficientă a produselor noastre
  • Lucrul cu clienții pentru a defini configurațiile clinice pentru a permite o utilizare sigură și adecvată.
  • Identificați și comunicați intern oportunități de creștere a afacerii
  • Comunicarea la toate nivelurile, adaptarea conținutului la publicul relevant pentru a se asigura că instruirea este pe deplin înțeleasă
  • Păstrați la zi cunoștințele clinice, tehnice și de piață.
  • Contribuția la proiectarea și dezvoltarea resurselor de produs, cum ar fi ghiduri de utilizare, cadre de competențe și prezentări de instruire
  • Participarea la congrese si workshop-uri.
  • Asigurarea instruirii echipei de distribuitori.

Ce căutăm la tine?

  • Experienta clinica in ecografie
  • Cunoștințe și experiență în diagnosticarea cu ultrasunete într-un mediu spitalicesc și/sau pre-spital
  • Cunoștințe solide și dovedite ale pieței de ultrasunete din România și din regiunea de Sud-Est
  • Demonstrați experiență de lucru autonom
  • Membru natural al echipei care lucrează pentru atingerea obiectivelor comune
  • Experienta comerciala intr-un rol similar avantajos
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare
  • Este necesară capacitatea de a călători până la 50% din timp
  • Vorbește fluent scris și engleză și română, cu capacitatea de a lucra în Europa și Marea Britanie fără a necesita sponsorizare

Ce este pentru tine?

Aceasta este cu adevărat o poziție pentru candidații care caută cu adevărat un rol cu ​​diferență și unul în care pot avea cu adevărat un impact. Fiind o afacere cu creștere cu două cifre, cu ținte ambițioase în dezvoltarea noastră fulgerătoare, aceasta este o oportunitate de a vă alătura unei afaceri construite pentru succesul viitor, unde puteți avea o influență directă asupra afacerii noastre și asupra propriei cariere!

Mindray Europe, ca parte a afacerii globale Mindray, oferă o selecție largă de beneficii personalizate, în funcție de locația dvs., împreună cu un pachet de compensare competitiv și un angajament pentru o relație de lucru pe termen lung. Având la dispoziție pregătire și dezvoltare lider în industrie, sunteți sigur că veți avea o carieră extrem de plină de satisfacții și reciproc avantajoase cu Mindray, într-o cultură care prețuiește onestitatea și distracția!

Scopul nostru este să îmbunătățim și să susținem în mod continuu o cultură incluzivă în care diversitatea oferă informații mai profunde despre clienți și creează un avantaj competitiv pe piețele pe care le deservim. Prin atragerea, dezvoltarea și implicarea celei mai bune echipe de asociați diverși și împuterniciți, contribuim la construirea succesului pentru noi și clienții noștri.

Trimiteți-ne pe Twitter

Consultați-ne

Deoarece engleza este limba noastră de afaceri - vă rugăm să trimiteți CV-ul și aplicația în engleză.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mindray pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mindray pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mindray locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?