Cluster Lead with French

Pentru clientul nostru, o firma BPO situata in Bucuresti. Căutăm un Cluster Lead cu limba franceză.

În calitate de lider de grup, veți gestiona o echipă de până la 12 agenți care vizează livrarea de servicii pentru clienți de top pe mai multe canale - e-mail, voce și chat. Scopul general este să ne asigurăm că echipa noastră are cunoștințe și oferă servicii de calitate pentru clienți într-o manieră precisă și constantă. Vei fi liderul oferind sprijin, îndrumare și management de zi cu zi echipei tale, precum și un model de urmat.

Candidatul ideal este un jucător de echipă pasionat, automotivat și orientat spre detalii, dedicat succesului clienților. Vă veți asigura că cerințele lor sunt bine înțelese și că marca este reprezentată întotdeauna într-o manieră profesionistă.

Responsabilitati

  • Coordonarea echipei într-un centru de contact axat pe furnizarea de asistență clienților de înaltă calitate pentru dispozitivele inteligente
  • Conduceți echipe de până la 12 reprezentanți ai Centrului de contact
  • Asigurarea faptului că proiectul care ți-a fost atribuit funcționează conform așteptărilor clienților, respectând SLA-urile
  • Antrenarea unui grup de agenți, conducând prin exemplu, ajutându-i să performeze ca o echipă
  • Gestionați eficient prin KPI operaționali în timp ce jucați ca lider, concentrat și pe potențialul uman și nevoile echipei dvs.
  • Interacționează cu clientul și echipa de management, împărtășește propuneri de îmbunătățire a performanței/priorități de proces

Cerințe

  • Cunoști fluent franceză (scris și vorbit)
  • Oameni puternici și abilități de management de echipă
  • Cunoașterea de bază a electronicii și tehnologiei
  • Capabil să lucreze în medii în schimbare, unde flexibilitatea și adaptarea rapidă sunt cheia succesului
  • Independent, rezolvator de probleme și orientat către client

Noi oferim

  • Pachet salarial competitiv
  • Primă
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Birou hibrid 4 zile + 1 zi WFH - Sema Park, Bucuresti
  • Luni-vineri, 10:00-19:00

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CTP Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?