RESPONSABILITĂŢI ŞI ATRIBUŢII

    • Dozează ingredientele,
    • Asigură pregătirea preliminară a materiilor prime (separare ouă, cernere făină),
    • Realizează semifabricate, produse finite specifice meseriei,
    • Participă la recepția mărfii (făină, zahăr, frişcă) şi o depozitează în depozit,
    • Participă la coacerea produselor,
    • Curăţă instrumentele şi echipamentele de lucru repartizate,
    • Curăță și întreține curate suprafețele de lucru,
    • Se subordonează Şefului de Unitate și Coordonatorului Producție,

    ERINŢE CANDIDAT IDEAL

    • Persoană cu sau fără experienţă în domeniu,
    • studii: minim 10 clase,
    • persoană sănătoasă fizic şi psihic,
    • persoană dornică de unloc de muncă stabil,
    • activitatea fiind solicitantă fizic, persoanele peste 56 ani nu pot fi selectate,
    • să nu fie alergică la praf, polen, făină, substanțe dezinfectante,
    • persoana aptă să ridice 25 kg
    • curată, punctuală, organizată, corectă, harnică, responsabilă, cu spirit practic.

    nbsp;

    OFERTA

    • angajare pe perioadă nedeterminată,
    • salariul net de minimlei, negociat după proba de lucru,
    • 15 tichete de masă pe lună,
    • decontare transport,
    • apă, cafea, o bucată patiserie/zi de lucru,
    • prime de Sărbători în bani și în produse.

    NOTA: Asteptam CV de la persoane care corespund cerintelor postate. Ne rezervam dreptul de a răspunde strict persoanelor care corespund cerinţelor postului.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MARIPUSC PROD S.R.L. pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MARIPUSC PROD S.R.L. pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are MARIPUSC PROD S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?