Collection Specialist with Spanish

Descrierea postului

RESPONSABILITĂȚI POSTULUI

Colecție:
  • Gestionați portofoliul de clienți pentru clienții din Iberia și Marea Britanie
  • Trimiteți declarații/mementouri
  • Apelați clienții
  • Rezolva litigiile
  • Scalați litigiile către Serviciul Clienți și/sau Vânzări
  • Trimiteți copiile facturii lipsă
  • Actualizați Get Paid cu informații de contact/promisiuni de plată/dispute
  • Propuneți date de oprire și pregătiți liste de oprire pentru întâlnirile cu Coordonatorul
  • Opriți/eliberați clienții și comenzile în sistemele noastre ERP;

Calificări și experiență necesare
  • Licență sau master în economie / experiență relevantă într-un rol similar
  • Fluent în spaniolă și engleză
  • Bune abilități de comunicare
  • Abilități analitice puternice
  • Cunoștințe bune de Excel
  • Cunoașterea Oracle reprezintă un avantaj
  • Jucător în echipă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Emerson pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Emerson pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Emerson locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?