Compliance Assistant

Cine suntem noi?

La iSoftBet, misiunea noastră este să construim produse de gaming de calitate care să inspire, să inoveze și să distreze - plasând întotdeauna jucătorii, partenerii și oamenii în centrul a tot ceea ce facem.

Ne folosim cunoștințele noastre aprofundate, expertiza în industrie și pasiunea noastră pentru jocuri pentru a oferi produse premium, iar iSoftBet crește rapid pentru a deveni una dintre cele mai influente forțe ale jocurilor cu un viitor foarte luminos.

Aici intri tu! iSoftBet caută un asistent de conformitate care să se alăture echipei noastre de conformitate.

Responsabilitati:

  • Asistați Managerul de Conformitate cu procedurile de integrare și autorizare pe diferitele piețe pe care operăm
  • Certificare joc pentru piețele reglementate
  • Creați rapoarte pentru direcția companiei
  • Urmăriți managementul conturilor, marketingul, QA și managerii de produs cu privire la problemele de conformitate
  • Asistență la îndeplinirea standardelor de jocuri pentru piețele reglementate.
  • Administrați și asistați procedurile companiei pentru standardele de conformitate
  • Consiliați și îndrumați toate părțile interesate cheie cu privire la problemele de conformitate
  • Lucrați la audituri interne și externe
  • Administrați procesul de Due Diligence isoftbet
  • Promovarea standardului de reglementare în companie
  • Orice alte sarcini administrative

Abilități și experiență de dorit:

  • Să fii educat (esențial) – fie în drept, fie în informatică (de preferință)
  • Fiți fluent în engleză și o a doua limbă va fi benefică
  • Experiență preferată în aplicarea standardelor și reglementărilor iGaming
  • Să aibă experiență în redactarea documentației tehnice (beneficios)
  • Aveți o atenție excelentă la detalii
  • Aveți experiență în jocurile online
  • Fii multitasking și abilități excelente de comunicare cu toate nivelurile de afaceri
  • Aveți abilități excelente de comunicare, atât scrisă cât și vorbită
  • Fii proactiv, organizat și capabil să-ți prioritizezi responsabilitățile și îndatoririle
  • Fiți dispus să călătoriți dacă este necesar cu puține ocazii pentru a vizita celelalte birouri ale companiei (Marea Britanie)

Ce este în el pentru tine?

Oamenii noștri sunt „i” în iSoftBet și sunt întotdeauna pe primul loc. Ei sunt inima și sufletul afacerii noastre, înnebuniți după jocuri și pasionați de a crea cea mai bună experiență de utilizator posibilă.

Birourile noastre în plan deschis, sunt un stup de activitate și creativitate, iar natura strâns unită a echipei noastre face din birou un loc special.

Datorită situației actuale cu Covid-19, lucrăm de acasă cu posibilitatea de a lucra la birou dacă și dumneavoastră doriți. Ținem inițiative regulate de implicare virtuală a angajaților pentru a menține moralul ridicat și cultura noastră vie!

iSoftBet respectă GDPR. Prin aplicarea pentru această poziție, sunteți de acord ca iSoftBet să vă prelucreze informațiile în scopul acestei campanii de recrutare. Informațiile dumneavoastră vor fi stocate în baza noastră de date internă timp de până la 12 luni. Dacă doriți să vă retrageți consimțământul, puteți face acest lucru prin e-mail [email protected].

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la iSoftBet pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la iSoftBet pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are iSoftBet locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?