Conducător Auto categoria C și CE

ANGAJĂM ȘOFER AUTO Categoria C și CE

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C, CE
  • Experiență profesională conducător auto pe un post similar de minim 3 ani
  • Atestat profesional
  • Card tahograf

Ce abilități/ competențe am dori să dețineți:

  • Capacitate de comunicare
  • Planificare – organizare, auto-disciplină
  • Managementul timpului
  • Rezolvarea de probleme
  • Seriozitate, atitudine proactivă şi rezistenţă la stres
  • Persoană ordonată, dinamică, responsabilă, amabilă
  • Seriozitate, atitudine pozitivă în relațiile cu clienții
  • Punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, ţinută corespunzătoare, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale

Responsabilităţi generale:

  • Asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor
  • Răspunde pentru marfa încărcată în autovehicule pe timpul transportului, de la preluare la predarea acesteia
  • Execută transportul conform programului de transport stabilit; urmăreşte respectarea rutelor şi traseelor indicate, adaptarea vitezei de circulaţie la restricţiile impuse de traseu, de timp şi condiţiile atmosferice
  • Completează clar, citeţ, exact şi complet documentele/formularele necesare efectuării transporturilor şi le predă la termen.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv
  • Autovehicul pentru livrări
  • Munca într-un colectiv entuziast, pasionat de activitatea desfășurată
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Înțelegere și suport

CV-urile se trimit la adresa de e-mail

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Elphin Natura Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Elphin Natura Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Elphin Natura Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?