Consilier Credite

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:
• Detii abilitati de comunicare, convingere si negociere, relationare si iti place lucru in echipa;
• Esti organizat, ambitios, perseverent;
• Ai spirit de observatie si initiativa, esti dinamic, esti o persoana eficienta;
• Vrei sa inveti lucruri noi intr-o maniera accesibila;
• Esti motivat de castigurile suplimentare.

Cerinte

• Studii medii / superioare;
• Experienta in vanzari directe credite, asigurari, sau telecom constituie un avantaj;
• Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
• Cunostinte de operare PC (Microsoft Office).

Descrierea jobului

• Identifici noi oportunitati de vanzare si atragi clienti noi prin vanzarea de servicii;
• Acorzi consiliere si sprijin clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei;
• Gestionarea portofoliului de clienti existenti al companiei;
• Prezinti produsele de creditare ;
• Te implici direct in campaniile de marketing desfasurate: prezentari, birouri de informare;
• Raportezi corect, complet si la timp activitatile desfasurate superiorului direct.

Beneficii

• Un venit compus din salariu fix plus comisioane in functie de volumul vanzarilor;
• Training si programe de dezvoltare continua;
• Plan de cariera motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la APT BROKER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la APT BROKER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are APT BROKER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?