Consilier Finantare

Locatia jobului este la Mogosoaia. Se asigura transport dus-intors din Bucuresti.

Durata contractului de munca este de 12 luni.

RESPONSABILITĂŢI:

  • Realizează ofertele şi schemele de finanţare;
  • Intocmeşte şi urmăreşte dosarele de creditare;
  • Redactează  contracte şi emite facturi;
  • Urmăreşte contractele scadente şi încasările;
  • Gestionează corespondenţa şi documentele interne.

CERINŢE:

  • Studii medii sau superioare, de preferinţă economice;
  • Cunoştinţe avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu;
  • Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială - minim1 an;
  • Cunoştinţe in domeniile vânzări/ contabilitate/ juridic;
  • Cunoştinţe in domeniul agriculturii (specificul agriculturii, culturi, producţii, preturi etreprezintă un avantaj important.

PROFIL CANDIDAT:

  • Persoană organizată, riguroasă, structurată;
  • Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere;
  • Rigurozitate şi perseverentă;
  • Organizare şi autonomie.

CE OFERIM:

  • O pozitie intr-o companie multinationala, numarul 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Beneficii precum: Pachet de servicii medicale, tichete de masa, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam in cadrul unui interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?