Consilier Garantii

Cerinte

-Studii superioare in domeniul tehnic, de preferinta specializarea Autovehicule Rutiere;
-Bune cunostinte de limba engleza (limba germana constituie un avantaj);
-Cunostinte avansate de operare in pachetul Microsoft Office ;
-Abilitati de comunicare;
-Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Responsabilitati

Rolul job-ului: verificarea tuturor cazurilor care necesita garantii, implicit parcurgerea formalitatilor necesare pentru fiecare caz care indeplineste conditiile de garantie.
Asadar, te vei ocupa de verificarea si validarea inlocuirii pieselor aflate in garantie, a materialelor si a manoperei aferente. In plus, vei urmari plata lucrarilor de garantie de catre Importator.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv
-Tichete de masa
-Oportunitatea de a lucra si de a va dezvolta intr-un mediu profesionist

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Expressline SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Expressline SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Expressline SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?