consilier juridic

Descrierea postului pe scurt :

- Recuperarea datoriilor de la partenerii de afaceri rau-platnici;

- Reprezentarea societatii in fata instantelor judecatoresti;

- Suport si consultanta de ordin juridic domenii diverse (comercial, relatii de munca, comunicare cu parteneri si autoritati, etc.);

Cerinte

- Absolvent al Facultatii de Drept;

- Experienta in domeniul jurisprudentei civile-comerciale minim 2 ani;

- Experienta privind operarea cu pachetul de programe Microsoft Office (word, excel, outlook);

- Abilitati foarte bune de comunicare, initiativa, dinamism si spirit de echipa;

- Capacitate de planificare, organizare, control si respectarea termenelor limita;

- Cunostintele de limba straina reprezinta un avantaj- preferabil engleza;

- Dispus la deplasari;

- Posesor permis categoria B;

- Domiciliul in Arad.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRIROM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?