Transilvania Construcţii cauta un nou coleg/colega care sa se alature echipei noastre din Cluj Napoca pe postul de consilier juridic

Sarcini si responsabilitati :

• asigura consultanta in domeniu
• intocmeste, avizeaza si contrasemneaza actele cu character juridic emise de societate

• apara drepturile si interesele legitime ale societatii

Candidat ideal :

. absolvent al unei facultati de Drept (forma de invatamant la zi ) cu diploma de licenta

• experienta profesionala de minim  5 ani de activitate juridica

  • specializare pe operatiuni /tranzactii imobiliare/patrimoniale.

• cunoştinţe despre contracte  vanzari-cumparari active si de inchiriere, despre  operatiuni patrimoniale (intabulari, achizitii immobile) si  urbanism (certificate de urbanism,  PUZ, PUD,autorizatii constructie etc).

•  cunoştinţe PC – mediu (MS Office);
•  limba engleză

• cunoasterea limbii maghiare constitue avantaj

•operare calculator-nivel mediu (MS Office)
• carnet conducere categoria B -avantaj

• profesionalism, seriozitate, corectitudine , rezistenta la stres

Recompense si beneficii

• posibilităţi de dezvoltare profesională în cadrul companiei
• pachet salarial atractiv
• tichete de masa

• abonament medical in retaeaua privata de sanatate Regina Maria

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?