Consilier juridic

Postul de Consilier Juridic face parte din departamentul FINANCIAR

Responsabilitati:

  • Intocmire dosare de evaluare clienti – evaluare clienti din punct de vedere juridic
  • Verificare/aprobare contracte clienti si setare conditii de colaborare in sistemul informatic
  • Intocmire acte aditionale, contracte de finantare, contracte de vanzari in rate

Cerinte:

  • Studii in domeniul juridic
  • Persoana atenta la detalii si analitica
  • Competente de comunicare
  • Capacitatea de a lucra si a respecta termene limita
  • Cunoasterea pachetului Office
  • Perseverenta, responsabilitate si integritate

Beneficii:

  • Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
  • Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
  • Mediu de lucru modern
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari
  • Program de lucru flexibil
  • Cafea din „partea casei”

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?