nespecificat

Candidatul ideal

-Absolvent studii superioare in domeniu. –Carnetul de conducere categoria B.
- Limba Engleza,Germana,constituie avantaj

Descrierea jobului

–Disponibilitate deplasare la locul de munca.
-Spirit de echipa, corectitudine, responsabilitate.
-Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.
-Abilitati de organizare si planificare a activitatilor, atentie la detalii.
-Salariu motivant.
-Transportul din Timisoara pana la locul de munca (Giulvaz) este asigurat de firma .

Agro Baden Banat firma ce activeaza in domeniul agricol din anii 2000,activitatea sa fiind comert cu cereale,pesticide,seminte,ingrasaminte,transport intern si international.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRO BADEN BANAT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRO BADEN BANAT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRO BADEN BANAT S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă AGRO BADEN BANAT S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?